Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Conectica fibra optica / Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS


Adaptor fibra optica ST/PC

Adaptor fibra optica ST/PC

Descriere Produs:
Adaptor fibra optica ST/PC


Adaptor fibra optica single mode ST/PC simplex produs in UK este recomandat pentru instalarea in cutii terminale, patch paneluri si ODF-uri.

Vezi pagina oficială despre 'Adaptor fibra optica ST/PC'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS":







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats