Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Conectica fibra optica / Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS


Atenuator optic fix

Atenuator optic fix

Descriere Produs:
Atenuator optic fix



Atenuatorul de fibra optic fix este in general utilizat pe retelele single-mode pe trasee scurte unde puterea este prea mare si este nevoie de atenuator pentru a reduce puterea optica de intrare in receptor.

Recomandat este ca atenuatorul optic sa fie instalat la capatul receptor pentru a se putea verifica mai usor puterea optica inainte si dupa atenuare.

Tipul cel mai frecvent de conectica utilizat este SC si LC cu unghi UPC si APC si functioneaza pe lungimea de unda : SM: 1310nm, 1550nm, MM: 850nm, 1300nm.

Vezi pagina oficială despre 'Atenuator optic fix'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS":







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats