Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Scule ,consumabile fibra optica / Bobina de lansare pentru OTDR


Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m

Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m

Descriere Produs:
Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m


Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori E2000/APC - SC/UPC

Bobina de lansare de 500 de metri, cu fibra optica single mode

Vezi pagina oficială despre 'Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats