Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Active retea / Mediaconvertor


Pret: 309.00 RON

Media Convertor Fibra Planet FT–802S15

Media Convertor Fibra Planet FT–802S15

Descriere Produs:
Media Convertor Fibra Planet FT–802S15

Media Convertor Fibra, FastEthernet to FiberOptic, SM, SC – 1310nm-15km.

Media Convertor Fibra Planet FT–802S15

Media Convertor Planet fara Management de la Ethernet 10/100Base-TX la Fibra Optica 100Base-FX(SC)-15km
Portul de fibre al media convertorului functioneaza la 1310 nm si utilizeaza conectori ST, SC, MT-RJ, VF-45 sau WDM.

Sunt disponibile modele multi-mode care suporta distante de pana la 2km si modele cu un singur mod care suporta distante de pana la 15/35 / 50km.

Detalii produs Media Convertor Fibra Planet FT–802S15
Rata de transfer date Ethernet LAN – 10/100 Mbit/s
Ethernet LAN (RJ-45) numar de porturi – 1
Porturi Fibra – 1
Conector cu fibra optica – SC
Lungimi de unda – 1310 nm
Model fibra optica – single mode
Distanta maxima de operare – 15 km


Noua serie de bridge media convertoare FT-80X oferita de PLANET rezolva problema conectarii dispozitivelor FDX/HDX sau HDX/HDX.

Astfel, la conectarea unui hub sau a unei statii care suporta doar mod de transmisie half duplex, convertorul se adapteaza si lucreaza la largimea de banda nominala (100 Mbps)

Seria FT-80x este prevăzuta cu funcția LFP (Link Fault Pass Through) (LLCF / LLR) si designul comutatorului DIP. LLCF / LLR poate sa alarme imediat administratorii problema legaturilor media si sa ofere solutii eficiente pentru monitorizarea retelei. Comutatorul DIP asigura dezactivarea sau activarea functiei LFP.

LLCF (Link Loss Carry Forward) inseamna ca atunci cand un dispozitiv este conectat la convertor si linia TP pierde legatura, fibra convertorului va deconecta legatura de transmisie. LLR (Link Loss Return) inseamna atunci cand un dispozitiv este conectat la convertor si linia de fibra pierde legatura, fibra convertizorului va deconecta legatura de transmisie. Ambele pot imediat alarma administratorii problema de link-ul mass-media si sa ofere o solutie eficienta de monitorizare a retelei.

Vezi pagina oficială despre 'Media Convertor Fibra Planet FT–802S15'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats