Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Active retea / Mediaconvertor


Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP

Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP

Descriere Produs:
Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP ICS-105A


Media Convertoarele PLANET din Seria ICS-10x poate converti interfata de comunicație Serial RS-232 / RS-422 / RS-485 prin intermediul rețelei Fast Ethernet. Acest model de mediaconvertoare au conectori tip RJ-45 și SC si single mode / multi-mod pentru nevoile clienților.

Convertorul ICS-10x extinde distanța de implementare a echipamentelor pe distanțe mai mari prin interfata de optica fibra. Distanta poate fi extinsa pana la 20 km într-o zona locala. ICS-10x poate fi, de asemenea, conectat la un router XDSL pentru a obține capacitatea de acces la Internet

Vezi pagina oficială despre 'Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP '(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats