Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Patch panel fibra optica (ODF-uri)  - Anglia

Patch panel fibra optica (ODF-uri) - Anglia

Descriere Produs:
Patch panel fibra optica (ODF-uri)

ODF-uri - patch panel fibra optica produse in Anglia

ODF complet echipat pentru montarea a 24 conectori Singlemode,Multimode - Simplex, Duplex.Un ODF poate fi echipat cu 6,8,12 - 24 adaptori de toate tipurile : SC/PC,SC/APC, ST/PC, FC/PC, LC/PC,E2000/APC .

Include:
- Patch panel 1U ( 1 buc.)
- Caseta suduri ( 1 buc.)
- Mansoane 45mm
- Pigtail fibra optica SM (9/125µm) 1m
- Presetupa ( 1 buc.)
- Adaptor Simplex - Duplex

Vezi pagina oficială despre 'Patch panel fibra optica (ODF-uri) - Anglia'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats