Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Scule ,consumabile fibra optica / Patch cord fibra optica


Pigtails SC/UPC

Pigtails SC/UPC

Descriere Produs:
Pigtails SC/UPC
Pigtails SC/UPC,Singlemode OS1 9/125um,2M


Aplicații:
Rețele de telecomunicații.
LAN, WAN.
Rețele de CCTV.
FTTx.

Vezi pagina oficială despre 'Pigtails SC/UPC'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats