Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Aparate de masura fibra optica / Reflectometru fibra optica OTDR


Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620

Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620

Descriere Produs:
Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620

Reflectometru optic OTDR TriBrer TB-620 este utilizat pentru instalarea, intretinerea retelelor de fibra optica printre care se numara urmatoarele operatiuni:

verificarea intreruperilor,
localizarea lipiturilor sau a conexiunilor de proasta calitate.
Varianta OTDR TriBrer TB-620 ofera testarea, masuratori fibra optica pe lungimile de unda la 1310 si 1550 nm, pe fibra singlemode pana la 40 km.

Acest model include un power metru (OPM) si un detector de defecte vizuale (VFL) – laser lumina rosie.

Caracteristici

recomandat pentru retele singlemode – masuratori pe lungimile de unda 1310 si 1550 nm,
gama dinamica 22/20 dB , pentru o distanta maxima de 40 km,
latime puls: 5ns~10us,
timp de masurare: 5~180s,
baterie incorporata Li-Polimer 2400 mAh,
ecran color LCD de 3.2 inch,
conector FC/UPC (disponibil conector SC/UPC sau SC/APC – la comanda),
are inclus un power metru cu gama dinamica +26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, conector universal de 2.5mm (FC, SC, ST),
include o sursa laser de lumina rosie VFL pentru depistarea defectelor cu conector universal de 2.5mm (FC, SC, ST),
greutate gr : 333 grame,
dimensiuni mm : 168mm x 95mm x 38mm

Vezi pagina oficială despre 'Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats