Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Aparate de masura fibra optica / Reflectometru fibra optica OTDR


Reflectometru optic pentru fibra multimode

Reflectometru optic pentru fibra multimode

Descriere Produs:
Reflectometru optic pentru fibra multimode


Reflectometru optic model FHO5000-M21 OTDR de la Grandway este proiectata pentru masurarea retelelor de fibra optica multimode la 850nm si 1300nm. Aparatul de masura fibra optica include standard si o sursa de lumina rosie VFL(10mW) pentru detectarea fibrelor stresate sau intrerupte.



RECOMANDAT PENTRU APLICATII:


1.Testare retele FTTx, PON
2.Testare retele CATV
3.Testare retele de acces
4.Testare retele LAN/WAN
5.Testare retele Metropolitane
6.Testare in conditii de laborator
7.Depanare in timp real

Vezi pagina oficială despre 'Reflectometru optic pentru fibra multimode'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats