Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Aparate de masura si testare / Aparate de masura fibra optica


Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm

Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm

Descriere Produs:
Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm




Sursa de lumina optica Este produs de AFL si este o sursa laser de mici dimensiuni cu doua lungimi de unda, destinata masurarii retelelor de fibra optica singlemode.




Caracteristici:
- Dimensiuni reduse, rezistenta la socuri mecanice
- Greutate: 180 g
- Doua lungimi de unda: 1310/1550 nm
- Puterea de iesire: 0 dBm
- Tonuri de test: 270, 330, 1000, 2000 Hz
Aplicatii:
- Certificarea tronsoanelor de fibra singlemode
- Testarea retelelor LAN/WAN


CERE DETALII

Vezi pagina oficială despre 'Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Aparate de masura fibra optica":







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats