Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Aparate de masura fibra optica / Surse de lumina laser


Sursa de lumina Singlemode FHS

Sursa de lumina Singlemode FHS

Descriere Produs:
Sursa de lumina Singlemode FHS


Sursa laser se utilizeaza impreuna cu in power metru pentru masurarea atenuarii pe tronsoanele de fibra optica. Cu aparatul se poate testa doar fibra single mode.

Lungimi de unda: 1310 si 1550 nm

Putere optica: -5 dBm

Mod : CW(fascicul continuu) sau pulsatoriu.

Vezi pagina oficială despre 'Sursa de lumina Singlemode FHS'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Surse de lumina laser":







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats