Firma cu Gold Account  Produse din categoria VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produse din categoria 'Power Metru':

Power Metru optic CSM1

Categorie: Power Metru

Power Metru optic CSM1 - 3 Aparat de masura fibra optica CSM1 produs de AFL este un powermetru de dimensiuni reduse si este destinat masurarii puterii semnalelor din retelele de fibra optica si a atenuarilor introduse de acestea.Sunt utile pentru instalarea, testarea și mentenanta rețelelor și cabluri singlemode si multimode. 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Aplicatii: - ...


Mai multe despre ' Power Metru optic CSM1'(vezi)

Power Metru optic

Categorie: Power Metru

Power Metru optic Grandway FHP1A02 Power metru optic FHP1A02 de la Grandway se recomanda sa se utilizeze impreuna cu o sursa de lumina pentru masurarea pierderilor de pe retelele de fibra optica . Caracteristici Lungimi de unda: 850/1300/1310/1490/1550/1625 Gama dinamica: -60dBm Conector: FC/PC,SC/PC,ST/PC Pachetul contine Adaptori interschimbabili: FC/PC, ...


Mai multe despre 'Power Metru optic'(vezi)

Power Metru PON

Categorie: Power Metru

Power Metru PON Power Metru PON TriBrer EPN70, gama dinamica 1310 +10 -35dBm/ 1490 +10 -50dBm/ 1550nm: +25 -45dBm


Mai multe despre 'Power Metru PON'(vezi)

Power Metru PON cu VFL de 10 mW

Categorie: Power Metru

Power Metru PON cu VFL de 10 mW Power metru model EPN70V-10 produs de TriBrer are gama dinamica :1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 45 dBm si puterea optica la sursa de lumina rosie VFL de 10 mW.


Mai multe despre 'Power Metru PON cu VFL de 10 mW'(vezi)

Power metru PON Grandway FHP2P01

Categorie: Power Metru

Power metru PON Grandway FHP2P01 Power metrul FHP2P01 este destinat testarii tronsoanelor de fibra optica din retelele APON, BPON, EPON si GPON. Dispune de doua porturi pentru testarea semnalului de la OLT si ONU in modul CW sau burst.Power Metru PON Grandway FHP2P01 Specificatii Power metrul FHP2P01 Gama dinamica: -30 to +16 @1310nm/ -40 to +16 @1490nm/ -50 to +16 @1550nm ...


Mai multe despre 'Power metru PON Grandway FHP2P01'(vezi)

Sursa de lumina Multimode

Categorie: Power Metru

Sursa de lumina Multimode Sursa de lumina Multimode model FHS-1D03 se utilizeaza impreuna cu un Power Metru pentru masurarea atenuarii tronsonelor de fibra optica. Cu Sursa de lumina FHS-1D03 se poate testa doar fibra optica multimode. Aparatul genereaza un fascicul laser cu puterea de - 5dBm (fascicul continuu sau pulsatoriu) , lungimi de unda selectabile: 850nm si 1300nm.


Mai multe despre 'Sursa de lumina Multimode'(vezi)







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats