Firma cu Gold Account  Produse din categoria VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produse din categoria 'Surse de lumina laser':

Sursa de lumina Singlemode

Categorie: Surse de lumina laser

Sursa de lumina Singlemode TRIBRER Sursa de lumina BOU350-S3S5 sau sursa laser pentru power metru de la TRIBRER este o sursa de lumina destinata testarii fibrelor optice singlemode, lungimi de unda 1310 si 1550nm


Mai multe despre 'Sursa de lumina Singlemode'(vezi)

Sursa de lumina Singlemode FHS

Categorie: Surse de lumina laser

Sursa de lumina Singlemode FHS Sursa laser se utilizeaza impreuna cu in power metru pentru masurarea atenuarii pe tronsoanele de fibra optica. Cu aparatul se poate testa doar fibra single mode. Lungimi de unda: 1310 si 1550 nm Putere optica: -5 dBm Mod : CW(fascicul continuu) sau pulsatoriu.


Mai multe despre 'Sursa de lumina Singlemode FHS'(vezi)







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats