Firma cu Gold Account  Produse din categoria VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produse din categoria 'Cablu unitub 12 FO MM 50/125µm':

Cabluri FO - MM 50/125 -LSHF DRAKA

Categorie: Cablu unitub 12 FO MM 50/125µm

Cabluri FO - MM 50/125 -LSHF DRAKA Cablu FO 8 fibre, MM 50/125, LSHF 1.0 kN, central tube, invelis verde 1.0 mm FireBur, waterblock, protectie UV, 2.8 mm jelly filled loose tube non-metallic, resistant to rodents, halogen-free flameretardant Application: -Combined indoor / outdoor use. -LAN backbones. -Telecom access line. -Campus networks. -Cables are designed for digital and ...


Mai multe despre ' Cabluri FO - MM 50/125 -LSHF DRAKA'(vezi)

Patch cord fibra optica cu armatura metalica

Categorie: Patch cord fibra optica

Patch cord cu armatura metalica Patch cord fibra optica MM - OM1, OM 2 cu armatura din otel ( protectie la rozatoare). Lungimi disponibile: 22m, 25m, 30m, 35m, 33m, 40m (orice alte lungimi disponibile la comanda)


Mai multe despre ' Patch cord fibra optica cu armatura metalica'(vezi)

Cablu fibra optica cu armatura metalica

Categorie: Cablu unitub 4 FO MM 50/125µm

Cablu fibra opticacu armatura metalica Constructie 2 pana la 24 fibre in codul culorilor singlemode sau multimode in buffere rigide Element de rezistenta – water-swellable E-glass yarns (WBF) Ripcord Banda de otel inoxidabil ondulata Manta exterioara LSZH sau PE Culorile fibrelor – conform cod culori fibre si buffere Culori buffere: Alb; alte culori disponibile la ...


Mai multe despre ' Cablu fibra optica cu armatura metalica'(vezi)

Patch cord fibra optica armat

Categorie: Patch cord fibra optica

Patch cord fibra optica armat Patch cord fibra optica armat Patch cord-urile armate sunt concepute pentru utilizarea lor in locuri unde probabilitatea de a fi deteriorare este mare. Fibra este protejata de o manta de LSZH(emisie redusa la fum) si o protectie metalica care ii asigura astfel o rezistenta la rozatoare. Patch cord-ul armat poate fi utilizat in aplicatiile ...


Mai multe despre ' Patch cord fibra optica armat'(vezi)

Stripper pentru buffer

Categorie: Cutite cabluri si buffere

Stripper pentru buffer Cutit longitudinal MSAT 5 Miller . Acest instrument este proiectat pentru a asigura un acces usor la fibrele din interiorul bufferului. Caracteristici : -Recomandat pentru bufferele cu diametrul intre 1.9 mm si 3 mm -Taietura precisa previne deteriorarea fibrelor -Canale dimensionate pentru determinarea usoara a diametrului bufferului -Mecanism de ...


Mai multe despre ' Stripper pentru buffer'(vezi)

Alcool Izopropilic 1 L

Categorie: Alcool izopropilic

Alcool Izopropilic 1 L Solvent ideal pentru curatarea sticlei, lentilelor, instrumentelor optice, eliminad acumularile electrostatice de pe capetele audio si video. Excelente proprietati degresante, ideal pentru curatarea componentelor electonice.


Mai multe despre 'Alcool Izopropilic 1 L'(vezi)

Bobina de lansare E2000/APC - SC/APC

Categorie: Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare E2000/APC - SC/APC SM(G.652D) 1000m Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori E2000/APC - SC/APC. Caracteristici: - Fara suduri: un singur segment de fibra de la un conector la celalalt - Cordoane armate cu otel pentru rezistenta mecanica sporita - Magneti de Neodim integrati pentru atasarea de obiecte din materiale ...


Mai multe despre 'Bobina de lansare E2000/APC - SC/APC'(vezi)

Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m

Categorie: Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori E2000/APC - SC/UPC Bobina de lansare de 500 de metri, cu fibra optica single mode


Mai multe despre 'Bobina de lansare E2000/APC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m'(vezi)

Bobina de lansare FC/UPC - SC/APC SM(G.652D) 1000m

Categorie: Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare FC/UPC - SC/APC SM(G.652D) 1000m Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori FC/UPC - SC/APC. Caracteristici: - Fara suduri: un singur segment de fibra de la un conector la celalalt - Cordoane armate cu otel pentru rezistenta mecanica sporita - Magneti de Neodim integrati pentru atasarea de obiecte din materiale feroase - ...


Mai multe despre 'Bobina de lansare FC/UPC - SC/APC SM(G.652D) 1000m'(vezi)

Bobina de lansare SC/UPC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m

Categorie: Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare SC/UPC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori SC/UPC - SC/UPC. Caracteristici: - Fara suduri: un singur segment de fibra de la un conector la celalalt - Cordoane armate cu otel pentru rezistenta mecanica sporita - Magneti de Neodim integrati pentru atasarea de obiecte din materiale feroase - ...


Mai multe despre 'Bobina de lansare SC/UPC - SC/UPC SM(G.652D) 1000m'(vezi)







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats