Firma cu Gold Account  Produse din categoria VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produse din categoria 'Patch cord fibra optica':

Patch cord fibra optica cu armatura metalica

Categorie: Patch cord fibra optica

Patch cord cu armatura metalica Patch cord fibra optica MM - OM1, OM 2 cu armatura din otel ( protectie la rozatoare). Lungimi disponibile: 22m, 25m, 30m, 35m, 33m, 40m (orice alte lungimi disponibile la comanda)


Mai multe despre ' Patch cord fibra optica cu armatura metalica'(vezi)

Patch cord fibra optica armat

Categorie: Patch cord fibra optica

Patch cord fibra optica armat Patch cord fibra optica armat Patch cord-urile armate sunt concepute pentru utilizarea lor in locuri unde probabilitatea de a fi deteriorare este mare. Fibra este protejata de o manta de LSZH(emisie redusa la fum) si o protectie metalica care ii asigura astfel o rezistenta la rozatoare. Patch cord-ul armat poate fi utilizat in aplicatiile ...


Mai multe despre ' Patch cord fibra optica armat'(vezi)

Patch-cord SC/UPC-SC/UPC,SM

Categorie: Patch cord fibra optica

Patch-cord SC/UPC-SC/UPC,SM Single mode OS1 9/125um Duplex Patch cord SC/UPC-SC/UPC, 2M Caracteristici: Pierdere de inserție scăzut și reflecție . Cabluri LSZH. Manșoane de calitate superioară . Conformitatea cu ROHS. Tipul fibrei: SM G.652.D Diametrul miezului: 9um Manta fibra: LSZH Diametrul cablului: 2mm Aplicații: Rețele de telecomunicații. LAN, WAN. Rețele de ...


Mai multe despre 'Patch-cord SC/UPC-SC/UPC,SM'(vezi)

Pigtails SC/UPC

Categorie: Patch cord fibra optica

Pigtails SC/UPC Pigtails SC/UPC,Singlemode OS1 9/125um,2M Aplicații: Rețele de telecomunicații. LAN, WAN. Rețele de CCTV. FTTx.


Mai multe despre 'Pigtails SC/UPC'(vezi)







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats