Firma cu Gold Account  Produse din categoria VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produse din categoria 'Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS':

Adaptor fibra optica ST/PC

Categorie: Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS

Adaptor fibra optica ST/PC Adaptor fibra optica single mode ST/PC simplex produs in UK este recomandat pentru instalarea in cutii terminale, patch paneluri si ODF-uri.


Mai multe despre 'Adaptor fibra optica ST/PC'(vezi)

Atenuator optic fix

Categorie: Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS

Atenuator optic fix Atenuatorul de fibra optic fix este in general utilizat pe retelele single-mode pe trasee scurte unde puterea este prea mare si este nevoie de atenuator pentru a reduce puterea optica de intrare in receptor. Recomandat este ca atenuatorul optic sa fie instalat la capatul receptor pentru a se putea verifica mai usor puterea optica inainte si dupa atenuare. Tipul ...


Mai multe despre 'Atenuator optic fix'(vezi)

Conectori optici cu montare rapida

Categorie: Conectori optici cu montare rapida - FAST CONECTORS

CONECTORI OPTICI CU MONTARE RAPIDA SC/PC , SC/APC 1set=20buc Montarea Conectorilor rapizi se face fara a folosi Aparatul de sudura fibra optica.Operatiune de Polisare a fost realizata in fabrica. Conectorii RAPIZI dispun de un dispozitiv al poziţionării foarte precise cu ajutorul şanţurilor în "V" din interior fiind realizata o aliniere mecanică de precizie. In acest mod ...


Mai multe despre 'Conectori optici cu montare rapida'(vezi)







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats