Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Cutii terminale / Patch panel fibra optica - ODF


Patch panel optic ODF

Patch panel optic ODF

Descriere Produs:
Patch panel optic ODF


Patch panel optic ODF complet echipat cu 8,12 sau 24 porturi- produs in Anglia
Este disponibil in variante SC, FC, LC, ST sau E2000 cu ferula PC sau APC.

Patch panel Include:


- Patch panel 1U SC (1 buc.)
- Caseta 24 suduri (1 buc.)
- Mansoane 45mm (24 buc.)
- Pigtail SC/PC MM OM3 (50/125μm) 1m (24 buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptor SC-SC MM Simplex (24 buc.)


Caracteristici patch panel:


-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: negru;

Vezi pagina oficială despre 'Patch panel optic ODF'(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Patch panel fibra optica - ODF":







real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats